Trener

Trener personalny

Każdy z nas jest indywidualnością o określonej budowie ciała, specyficznych cechach motorycznych oraz szczególnych predyspozycjach. Na te zmienne nakładają się ponadto nasz styl życia, stan zdrowia, dieta… itd. Dlatego nie istnieje jeden określony wzorzec treningu, który można zastosować tak, by dawał wymierne korzyści w przypadku wszystkich zainteresowanych osób. Najbardziej efektywny trening to zazwyczaj kombinacja ćwiczeń siłowych, wytrzymałościowych, treningu funkcjonalnego, a nawet pewnych form rehabilitacji ruchowej, w indywidualnie dobranych proporcjach.

Jako TWÓJ trener:

  • na podstawie szczegółowego wywiadu, od którego zawsze rozpoczynam pracę z klientem, wybieram najbardziej optymalny i satysfakcjonujący dla CIEBIE rodzaj wysiłku. Ty określasz swój cel, ja opracowuję plan treningowy dopasowany do Twoich możliwości, wieku, sprawności ruchowej oraz Twoich preferencji (nie będę Cię zmuszać do biegania, jeżeli tego nie cierpisz…).
  • pomogę Ci zoptymalizować dietę tak, by rezultaty treningu widoczne były nie tylko w poprawie Twojego ogólnego samopoczucia, siły, koordynacji i gibkości. Dzięki optymalnej diecie efekty treningu przełożą się także na zmiany w wyglądzie Twojego ciała. Tkanka tłuszczowa ulegnie redukcji, zwiększy się masa mięśni, zmienią się proporcje anatomiczne.
  • zadbam o poprawną technikę wykonania ćwiczeń oraz czuwać będę nad Twoim bezpieczeństwem w trakcie treningu.
  • spróbuję przede wszystkim zyskać Twoje zaufanie tak, byś uwierzył/a, że ten wymarzony cel leży w zasięgu Twoich możliwości. Postaram się zapewnić Ci niezbędną motywację, poproszę o cierpliwość, pomogę przetrwać trudne momenty, których na pewno nie zabraknie podczas naszej wspólnej pracy.
  •     Chcesz popracować nad zamianą swojej sylwetki?
  •     Masz nadwagę lub chcesz szybko wrócić do formy po ciąży?
  •     Zależy Ci na zbudowaniu muskularnej, atletycznej sylwetki?
  •     Bolą Cię plecy, kolana i masz zadyszkę, gdy biegniesz do autobusu?
  •     Czujesz się pozbawiony/na energii, łatwo się męczysz?

 

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I UMÓW NA PIERWSZY PRÓBNY TRENING LUB KONSULTACJĘ!

zapraszam
Wiesław Adamski

Przyjdź i wypróbuj! 2 treningi w promocyjnej cenie!

Podczas pierwszego treningu Twój trener personalny odpowie Ci na wszystkie pytania i zaprezentuje jak wyglądają ćwiczenia.